Farsangi mulatság - 2016. március 1.

Kicsit megkésve a minősítések és a Zrínyi Matematikai verseny miatt, pénteken délután tartották a cecei iskolában a hagyományos farsangi mulatságot. A diákok, szülők és pedagógusok nagy izgalommal készültek az alkalomra, sok szép jelmez és produkció is „született.”

A négytagú zsűrit igazán nehéz döntés elé állították a jelmezesek, hiszen az egyéni és a csoportos kategóriákban is nagyon sokan jelmezekbe „bújtak”.

A sok tanakodás után a következő eredmények születtek:

Az egyéni versenyben

I. helyezést értek el: Kleopátra és katonái
II. helyezést értek el megosztva: A természetes történet, a Polip, a Spagetti főző edény
III. helyezést értek el: Mama és a tyúkok, Kutyák és sétáltatójuk, a Kakukkos óra, a Páva, a Bohóc, a Madárijesztő, az Indián, Optimusz fővezér, Mickey és Minnie,

Csoportos kategóriában

I. helyezést értek el: Kleopátra bevonulása Rómába című produkció szereplői
II. helyezést értek el: A tyúkudvar című produkció szereplői
III. helyezést értek el: Hófehérke és a 10 törpe című produkció szereplői

A verseny végén természetesen az iskola diákönkormányzata jóvoltából senki sem távozott üres kézzel, mindenkinek megköszönték a sok-sok munkát, amivel a rendezvényre készültek!

A jelmezes felvonulás után büfével és tombolával várták a vendégeket a szülők és a diákönkormányzat jóvoltából.

Mindenkinek szeretnénk megköszönni a sok munkáját, amivel sikeresebbé és élvezetesebbé tette az iskolások 2016-os farsangi mulatságát!