Felhívás - 2016. április 6.

Tisztelt Szülők!

Tisztelt Partnereink!

Iskolánk egy egyedi, de nagyon kedves kezdeményezéshez szeretne kapcsolódni, amelyhez az Önök segítségét is kérnénk!

A szentendrei Ferenczy Múzeum egy művészeti kompozíció elkészítése végett használaton kívüli, fémből készült kulcsokat szeretne összegyűjteni az ország minden részéről. A kezdeményezéshez csatlakozott a soproni Euroelzett Zrt., amely felajánlotta, hogy a legtöbb kulcsot összegyűjtő intézményt 500.000 forintos támogatásban részesíti, amely részeként új és modern zárakkal látja el a győztes iskolát, illetve vállalja, hogy 2 éven keresztül ingyen szervizeli az intézmény ajtóit.

A fentiek értelmében ezért szeretnénk felkérni partnereinket, hogy segítsék gyűjtésünket és „túrják” fel otthon a szekrényeket, fiókokat és az azok mélyén talált régi, már semmire sem jó kulcsokat juttassák el hozzánk, hogy eséllyel pályázhassunk a fődíjra!

A kulcsgyűjtés határideje 2016. április 17.

Kérjük segítsék gyűjtésünket, mert most szó szerint Önöknél van a megoldás kulcsa!

Előre is köszönettel: Király László intézményvezető