Cecei B-közép - 2016. április 21.

Mi a Cecei Általános Iskola 3.b. osztályos tanulói vagyunk. A pályázatra osztályfőnökünk Klári néni hívta fel a figyelmünket, s mi örömmel vetettük bele magunkat a tervezgetésbe. Cece Fejér megye déli részén található, kb. 2700 lakossal rendelkező kis település. A faluban mindig volt futballcsapat, és mi iskolások is részt vettünk a Bozsik programban, valamint a diákolimpián.

Az osztályunkból szinte mindenki jár futballozni, és Klári néni kézilabda edzéseit is szívesen látogatjuk. Az osztályban gyakori témák a meccsek eredményei, és az éppen aktuális sportesemények.

A videó elkészülésében egyik osztálytársunk édesapja segített zenei kísérettel, és napközis tanár nénink is örömmel vett részt a felkészülésben. Reméljük, hogy a beküldött képek, és videó visszaadja azt a lelkesedést, mellyel készültünk a pályázatra.

HAJRÁ MAGYAROK!