Kulcs a sikerhez! - 2016. április 26.

Iskolánk bekapcsolódott a szentendrei Ferenczy Múzeum pályázatába, amelynek célja egy művészeti kompozíció elkészítése, amelyhez régi, fémből készült kulcsokat szerettek volna összegyűjteni az ország minden részéről. A kiírás értelmében a legtöbb kulcsot beküldő település 500.000 forintos támogatásban részesül, amelyet az iskola biztonsági fejlesztésére tud fordítani. A felhívásunkhoz nagyon sok segítséget kaptunk a diákoktól, szülőktől és partnereinktől, így összesen 677 darab kulcsot sikerült összegyűjtenünk, amelyet eljuttattunk a múzeumnak. Köszönetet szeretnénk mondani mindenkinek, aki hozzájárult a gyűjtéshez, míg külön köszönet Tornócziné Bondor Csilla tanárnőnek, aki művészi alkotásnak is beillő kulcsgyűjtő ládikót készített a programhoz!