Közlekedésbiztonság - 2016. április 26.

A Vajtáért Közhasznú Egyesület az idei tanévben is bevonta a Cecei Általános Iskolát abba a pályázatába, amelynek témája a biztonságos közlekedés volt. A program célja, hogy felhívja a gyermekek és a szülők figyelmét a közlekedési szabályok minél pontosabb ismeretére és azok helyes alkalmazására. Bár iskolánk pedagógiai programjának része a gyalogos és kerékpáros KRESZ oktatása, nem lehet elégszer felhívni ennek fontosságára diákjaink figyelmét. A program keretében minden évfolyamunk egy, a témához kapcsolódó játékos feladatlapot töltött ki, amely tovább mélyítette ismereteiket a témában. A sikeres kitöltés után pedig mindenki egy személyre szóló ajándékot vehetett át, amely között színező füzet, társasjáték, puzzle, fényvisszaverő karkötő, tornazsák és kerékpár fényszóró is volt. Köszönjük az egyesület támogatását!