Tehetséggondozó Fórumon jártunk! - 2016. április 26.

Iskolánk is meghívást kapott a 2016. április 14-én a Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskolában megszervezett Tehetség Fórumra. Cecéről egy kisebb diákcsoporttal képviseltettük magunkat és a regisztráció után ajándékot vehettünk át a szervezőktől. Az idézetektől dús köszöntő után a sárbogárdi iskolák művészeti csoportjai mutatták be tudásukat, majd megérkezett a várva várt sztárvendég: Novák Péter. A színművész és műsorvezető beszámolt az életpályájáról, gyerekkori kalandjairól és beavatott minket a gimnáziumi élet rejtelmeibe is. A beszélgetés után különböző programok vártak ránk: gyöngyfűzés, makett építés és különféle táncos előadások. Eközben a tanárok jó gyakorlat bemutatókon vettek részt, ahol iskolánkból Csajtainé Szabó Ágnes tanárnő mutatta be „A víz az élet!” című természettudományos tehetséggondozó programot. Az iskola aulájában megtekintettük azt a kiállítást, amelynek a mi munkáink is részei voltak, hiszen két paravánon láthattuk a Tornócziné Bondor Csilla tanárnő által vezetett cecei kézműves szakkör legjobb munkáit. Köszönjük szépen a változatos programokat és a lehetőséget, nagyon jól éreztük magunkat!

Horváth Lilla 7. a