Anyák napi ünnepség - 2016. május 10.

Anyák napi ünnepség az Őszirózsa Nyugdíjas Klubban

Iskolánkban az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően a mindenkori 3. évfolyamos diákok köszöntötték az édesanyákat. Osztályaink idén is táncos-zenés-verses programokkal készültek a jeles alkalomra. A műsor első bemutatójára május 2-án, hétfőn került sor, a cecei Őszirózsa Nyugdíjas Klubban, ahol a hagyományok szerint előadták diákjaink a köszöntőjüket a nagymamáknak. A műsor része annak a rendezvény sorozatnak, melynek több állomása is van a tanév során, és aminek keretében szinte minden ünnepen ellátogatnak a diákok az idősekhez, amit Ők nagy köszönettel fogadnak. Az ünnepi műsorra az osztályfőnökök, Földi Józsefné és Horváth Irén, valamint Sebestyén Éva napközis nevelő készítették fel diákokat. A bemutató május 4-én folytatódott, amikor is szüleiknek adták elő a diákok a műsort, míg a többi édesanyát a Tavaszköszöntő-délután során ünnepelték a gyermekek.