Újra gyermeknap - 2016. május 31.

Több éves nagy hiányt pótoltak Sebestyén Éva és a segítői a településen 2016. május 29-én, vasárnap, amikor megszervezték a Cecei gyermeknapot a labdarúgó pályán és az öltözőkhöz tartozó udvaron. Az odalátogatók számából és a sportoló, játszó gyermekek vidám arcáról minden elismerés leolvasható volt. A programok kb. fél tíztől kezdődtek, amikor is felállították az ugráló várakat, a gyerekek nagy örömére. E mellett elkezdődtek a labdarúgó barátságos mérkőzések is a labdarúgó pályán, amivel szinkronban egy akadálypályán játékos versenyeken vettek részt a vállalkozó kedvű diákok. Mindeközben az árnyékban szebbnél szebb „tetoválások” készültek karokra, lábakra és arcfestéssel is megpróbálkoztak az ügyes kezű segítők, aminek nagy ellensége volt a napsütés. A melegre való tekintettel jeges limonádéval is megkínálták a vendégeket és finom paprikás krumpli is készült az éhes gyermekeknek. A nap folyamán több versenyen is megmérették magukat a diákok, amiket értékelve szép ajándékokkal is gazdagodhattak.

A szülők és gyermekek nevében szeretnénk köszönetet mondani Sebestyén Évának és segítőinek, akik ezt a szép napot megszervezték és megvalósították a cecei fiatalok számára ! Köszönet a támogatásért Fejér megye és Cece Nagyközség Önkormányzatának!

Szabóné Várady Katalin