Zongorahangverseny - 2016. június 7.

2016. június 1-jén, szerdán 17 órától tartották a Cecei Általános Iskolában az év végi vizsgával egybekötött növendék hangversenyt Doffkai Frigyes tanár úr vezetésével. A diákok nagy igyekezettel készültek a vizsgára saját darabjaikkal és négykezes darabjaikkal egyaránt, amit a szülők, hozzátartozók és az iskola vezetője előtt mutattak be. Az előadás végén Psukásné Radó Ágnes, a Violin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény vezetője megköszönte a növendékeknek a felkészülést és az éves munkájukat.

Egyben köszöntötte Doffkai tanár urat is az intézmény 20. születésnapja alkalmából, valamint megköszönte, hogy Frigyes tanár úr 20 éve támogatja a művészetoktatást az intézmény keretében.

Puskásné Radó Ágnes reményét fejezte ki, hogy a zongora tanszak továbbra is fennmaradhat a községben, vagyis egyre több diák kapcsolódik be a zenei nevelésbe, Cecén.

Szabóné Várady Katalin, igh.