Őszi papírgyűjtés - 2016. november 2.

Hagyományos papír és E-hulladék gyűjtő akciónkat 2016. október 4-6-a között rendeztük meg, a diákönkormányzat szervezésében.

Sajnos az időjárás cseppet sem volt kegyes a szorgos gyűjtögetőkhöz, hiszen a három napból kettőn folyamatosan esett az eső! Ez azonban nem tántorította el a gyerekeket és a szüleiket! Kitartó lelkesedésünknek köszönhetően több mint 6 tonna papírt sikerült összegyűjteni. Ez semmivel sem marad el az előző időszakok eredményétől.

A legeredményesebb tanulókat és osztályokat most is jutalomban részesítettük. Hátizsákot illetve futball labdát kaptak, a legaktívabb osztályok pedig 5-5 ezer forintot, valamely közösségi rendezvényük megvalósításához.

Alsó tagozaton helyezést elért tanulók:

I. Balassa Máté 3.b
II. Pajor Máté 4.a,
III. Szabó Zoltán 1. o. , Szalai Róbert 3.a

Felső tagozaton helyezést elért tanulók:

I. Jákob Kristóf 7.a
II. Lehota eszter 7.b, Kacz Dzsenifer 7.a
III. Boris Bálint 6.a, Bogárdi András 6.a

A legaktívabb osztályok:

2.a, és a 7.a voltak.

100kg felett gyűjtöttek:

Besszer Csaba 1. o.
Boris Bernadett 2.a
Boris Norbert 2.a
Rafael Máté 2.a
Valkai Viktor 2.a
Jobban Bence 2.a
Horváth Bence 4.a
Baumann Dóra 4.b

A papírgyűjtésből származó bevételből támogatjuk a gyerekek versenyre jutását, az új kerékpártároló kialakítását, valamint a téli ünnepek méltó megünnepléséhez biztosítjuk a szükséges anyagi eszközöket.

Ezúton is szeretném megköszönni magam és kollégáim nevében a szülők aktív közreműködését a program sikeres megvalósításában!

Sohárné Bali Mária
DÖK segítő pedagógus