Tájékoztató - 2016. november 23.

Kedves Szülők!

Örömmel értesítem Önöket, hogy 2016. november 23-án, szerdán megkezdődik a Cecei Általános Iskola főbejáratának aszfaltozása, ami megrongálódott a csatorna beruházás miatt. Ez kicsit megváltoztatja az intézménybe érkezést. Szerdától tehát a munkálatok befejezéséig a főbejárat nem használható!

Az iskolába a gazdasági udvar felől, a tornaterem folyosóján lehet majd bemenni, az elmúlt évek gyakorlata szerint. Autóval a gazdasági bejárat utáni parkolóba lehet beállni, vagy a Milos (étterem) parkolójába, vagy a mezőgazdasági bolt parkolójába, az iskolával szemben. A gazdasági udvarra, ahova a szenet szokták szállítani, tűzvédelmi szempontból autóval beállni TILOS!

A gazdasági udvaron csak a kerékpárokat tárolhatjuk, az eddigi gyakorlat szerint.

A bejárat helyreállítása a tervek szerint, kb. 2 hétig tart, kérem Önöket és diákjainkat egyaránt, hogy a cél érdekében türelemmel viseljük a változásokat!

Cece, 2016. november 22.

Király László, igazgató