Adventi készülődés - 2016. november 29.

Advent első vasárnapját megelőzve, szombaton élettel telt meg a művelődési ház aulája. A babakocsiban ülő gyermekektől a nyugdíjasokig terjedő korosztályokban elfogadták a község lakói Sebestyén Éva önkormányzati képviselő invitálását, hogy adventi díszeket, koszorúkat készítsenek. A halk zene, a meleg tea csak fokozta az amúgy sem lankadó alkotókedvet, hiszen az óvodásoktól, az iskolásokig, mindenki csodásabbnál csodásabb alkotásokkal térhetett haza otthonába. Reméljük, hogy mindenkinek a lakásába tudott egy kis adventi hangulatot varázsolni ez a nagyszerű kezdeményezés, és vasárnap az új alkotásokon is meggyújthatták az első gyertyát!

Nem csupán a készülődés megszervezését szeretnénk megköszönni Évikének, de a Szabadság téren kiállított közös adventi koszorút is, amit Ő készített, és ami hirdeti az ott közlekedőknek, hogy Cecén is elkezdődött a várakozás időszaka!

A község lakói