Húsvéti készülődés - 2019. április 16.

Szép hagyomány az ünnepi készülődés, a közösen eltöltött idő mindnyájunkat megtámogatja az ünnepvárásban. A Cecei Általános Iskolában nagy hagyománya van a kézműves foglalkozásoknak, amikkel olyan tárgyakat készítünk, amik ajándékként is funkcionálhatnak, de alkalmasak az otthonok díszítésére is. Különösen nagy öröm számunkra, ha ezeket a foglalkozásokat a szülők szervezik a gyermekeiknek, a gyermekek csoportjainak. A húsvéti készülődés is ilyen. Öröm volt látni, hogy a sok kis apró kéz milyen szorgalommal, igyekezettel követte a szóbeli utasításokat, fogadta a segítő felnőtt kezek támogatását. Jó hangulatban, sok-sok élménnyel gazdagodva, távozhattak diákjaink a foglalkozásokról, ahol különböző technikákkal ismerkedhettek meg, amiket reméljük, hogy máskor is szívesen alkalmaznak majd.

Köszönjük a szülők aktív támogatását a húsvéti kézműves foglalkozások szervezésében és lebonyolításában! Most is bebizonyították, hogy együtt könnyebb!

Szabóné Várady Katalin, igh.