Diákolimpiai sikerek - 2019. április 16.

A Sárbogárdi járás körzeti atlétikai számainak megmérettetéseit az idei évben is a Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskolában szervezték meg. Diákjaink nagy sikereket értek el, amivel azt igazolták, hogy a mindennapos testnevelésnek, „falusi” létnek, a sok mozgásnak és a mozgás szeretetének eredményei vannak. A Borosné Asbóth Ilona tanárnő által felkészített sportolók a következő eredményeket érték el a körzeti bajnokságon.

III. korcsoportban

Török Dorina a 600 m-es síkfutásban 3., Závodszky Emma kislabda hajításban 2. helyezést ért el.

Kovács Antal a 600 m-es síkfutásban 1., a kislabda hajításban 3. Csányi Balázs 60 m-es síkfutásban 1. Várady-Szabó László a kislabda hajításban 2. helyezést ért el.

IV. korcsoportban

Pordán Nikolett magasugrásban 3., Pajor Lili magasugrásban 2. 100 m-es síkfutásban 1., Bali Gréta 800 m-es síkfutásban 1., távolugrásban 1. egyéni összetett versenyben 1. helyezést ért el, kiemelkedő teljesítménnyel.

Althammer László súlylökésben 3., Balassa Márk 100-es síkfutásban 1., Káldi Roland 100 m-es síkfutásban 2. 1500 méteren szintén 2., Kiss Balázs 100 m-es síkfutásban 3., 300 m-en 1., Klazer Krisztián távolugrásban 2. magasugrásban 1. helyezést ért el.

Nagyon köszönjük diákjainknak a sikeres eredményeket! Csak így tovább!

Külön szeretnénk megköszönni a testnevelő tanároknak a versenyek lebonyolítását, ami ennyi versenyszámban, bizony nem egyszerű feladat!

Szabóné Várady Katalin, igh.